Sitodruk

Zaletą techniki sitodruku, w porównianiu do innych metod, jest niski koszt druku. Jest to ważne przy małych i średnich seriach. Wykonany nadruk jest odporny na czynniki atmosferyczne i mechaniczne, posiada intensywne, dobrze kryjące, sprawiające trójwymiarowe wrażenie kolory.
Stosowane przez nas materiały renomowanych dostawców spełniają unijne normy ochrony zdrowia i środowiska. Nasze maszyny pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości nadruku jedno- i dwustronnego na różnego typu powierzchniach. Najważniejsze z nich to: folie zwykłe i samoprzylepne, plexi, papiery ozdobne, kartony, koszulki, odzież reklamowa, ubrania robocze, flagi i bannery.

Img

Opracowanie graficzne

Doświadczeni graficy i drukarze zapewniają kompleksową usługę całego procesu przygotowania do druku i jego kontroli. Opracowanie motywu, wykonanie klisz, naświetlanie sit należy zawsze do oferty.

Img

Zgrzewanie folii

Stosowanie zgrzewarki w.cz. pozwalają na uzyskanie trwałego, gazoszczelnego, estetycznie wyglądającego zgrzewu o dowolnym kształcie i o wytrzymałości porównywalnej z parametrami użytej folii (PCV).

Img